Potęga, siła, perfekcja – poznaj iPhone XS Max!

iphone xs Max

Najnowsza premiera Apple zelektryzowała ludzi na całym świecie. Niestety nie tak, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Oburzenie związane z wysokimi cenami iPhone’a XS Max zminimalizowały imponujące parametry jego konstrukcji. Tak potężnego telefonu nie widzieliśmy nigdy wcześniej.

Olbrzymi ekran

iPhone XS Max został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, co przekłada się na 102,9 cm2 powierzchni. Te liczby muszą robić wrażenie. Dla porównania Samsung Galaxy S9+ ma znacznie mniejszy wyświetlacz – 6,2 cala, dający powierzchnię 98,3 cm2. O jakość ekranu nie musimy oczywiście się martwić. Wszystko jest w jak najlepszym porządku – technologia Super AMOLED powoduje, że obraz jest niezwykle wyraźny, a barwy rewelacyjnie odwzorowane. Sensownych alternatyw brak.

 

Superwydajny procesor

Również układ Apple A12 Bionic nie ma sobie równych wśród konkurentów. W połączeniu z 4 GB RAMu i iOSem jest to naprawdę wydajne urządzenie. Android, nawet wyposażony w 6 GB, rzadko kiedy może zaoferować taką płynność działania z wieloma aplikacjami otwartymi naraz. Dzięki tym parametrom wielki telefon wcale nie jest ociężałym olbrzymem. Wręcz przeciwnie: na dużym ekranie łatwiej docenimy wszystkie atuty znane z wcześniejszych iPhone’ów.

 

Wszystkie flagowe rozwiązania od Apple – w najnowszej wersji

System iOS ma wiernych fanów, którzy są w stanie zapłacić więcej za komfort użytkowania telefonu. Z FaceTimem na pokładzie rozmowy wideo są łatwiejsze – bez dodatkowych komunikatorów, aktualizacji i zapomnianych haseł. iMessage pozwala zaoszczędzić na SMSach w pozaeuropejskim roamingu. Siri, póki co, nie ma sobie równych wirtualnych asystentek, nawet jeśli trzeba z nią rozmawiać po angielsku. Podpisanie pliku PDF bez konieczności skanowania kartki – gotowe w mgnieniu oka. Przejrzyste menu i mniejsza podatność na zagrożenia z sieci – również w standardzie. Jedynym problemem wiążącym się z systemem iOS była konieczność aktualizacji, które spowalniały starsze telefony. Kupując nowego iPhone’a, masz spokój na dłuższy czas. I świadomość, że większość codziennych czynności wykonasz szybko i bez najmniejszego problemu.

 

Olbrzymi jest też koszt

Pomimo niewątpliwych atutów iPhone XS Max może odstraszać wielu użytkowników ze względu na niebotyczną cenę. 5 479 zł to koszt urządzenia w najuboższej konfiguracji. Najbogatsza kosztuje już aż 7 219 zł. Zakup najnowszego iPhone’a w rozmiarze XL to naprawdę kosztowna inwestycja. Trzeba jednak pamiętać, że poza sprzętem kupujemy też prestiż i budujemy swój wizerunek. iPhone XS Max to produkt dla osób, które nie lubią iść na kompromis.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *