Potęga, siła, perfekcja – poznaj iPhone XS Max!

iphone xs Max

Najnowsza premiera Apple zelektryzowała ludzi na całym świecie. Niestety nie tak, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Oburzenie związane z wysokimi cenami iPhone’a XS Max zminimalizowały imponujące parametry jego konstrukcji. Tak potężnego telefonu nie widzieliśmy nigdy wcześniej.

Olbrzymi ekran

iPhone XS Max został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, co przekłada się na 102,9 cm2 powierzchni. Te liczby muszą robić wrażenie. Dla porównania Samsung Galaxy S9+ ma znacznie mniejszy wyświetlacz – 6,2 cala, dający powierzchnię 98,3 cm2. O jakość ekranu nie musimy oczywiście się martwić. Wszystko jest w jak najlepszym porządku – technologia Super AMOLED powoduje, że obraz jest niezwykle wyraźny, a barwy rewelacyjnie odwzorowane. Sensownych alternatyw brak.

 

Superwydajny procesor

Również układ Apple A12 Bionic nie ma sobie równych wśród konkurentów. W połączeniu z 4 GB RAMu i iOSem jest to naprawdę wydajne urządzenie. Android, nawet wyposażony w 6 GB, rzadko kiedy może zaoferować taką płynność działania z wieloma aplikacjami otwartymi naraz. Dzięki tym parametrom wielki telefon wcale nie jest ociężałym olbrzymem. Wręcz przeciwnie: na dużym ekranie łatwiej docenimy wszystkie atuty znane z wcześniejszych iPhone’ów.

 

Wszystkie flagowe rozwiązania od Apple – w najnowszej wersji

System iOS ma wiernych fanów, którzy są w stanie zapłacić więcej za komfort użytkowania telefonu. Z FaceTimem na pokładzie rozmowy wideo są łatwiejsze – bez dodatkowych komunikatorów, aktualizacji i zapomnianych haseł. iMessage pozwala zaoszczędzić na SMSach w pozaeuropejskim roamingu. Siri, póki co, nie ma sobie równych wirtualnych asystentek, nawet jeśli trzeba z nią rozmawiać po angielsku. Podpisanie pliku PDF bez konieczności skanowania kartki – gotowe w mgnieniu oka. Przejrzyste menu i mniejsza podatność na zagrożenia z sieci – również w standardzie. Jedynym problemem wiążącym się z systemem iOS była konieczność aktualizacji, które spowalniały starsze telefony. Kupując nowego iPhone’a, masz spokój na dłuższy czas. I świadomość, że większość codziennych czynności wykonasz szybko i bez najmniejszego problemu.

 

Olbrzymi jest też koszt

Pomimo niewątpliwych atutów iPhone XS Max może odstraszać wielu użytkowników ze względu na niebotyczną cenę. 5 479 zł to koszt urządzenia w najuboższej konfiguracji. Najbogatsza kosztuje już aż 7 219 zł. Zakup najnowszego iPhone’a w rozmiarze XL to naprawdę kosztowna inwestycja. Trzeba jednak pamiętać, że poza sprzętem kupujemy też prestiż i budujemy swój wizerunek. iPhone XS Max to produkt dla osób, które nie lubią iść na kompromis.

 

Dodaj komentarz