Ciekawe trendy wnętrzarskie

nowoczesny salon

Jeżeli przygotowujemy się do wielkiego remontu w tym roku lub chcemy trochę odnowić mieszkanie czy dom, warto poznać najnowsze trendy. 

Oryginalna sofa

To największy mebel w naszym salonie, więc po co ją ukrywać. Możemy wybrać oryginalną sofą, która nada całemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Możemy zdecydować się na przykład na oryginalną szmaragdowozieloną lub bordowym.

Minimalizm

Minimalistyczny wygląd nie przestał być zupełnie stylowy, ale raczej się na niego nie decydujmy. Wchodzi bowiem do gry nowa fala dekadenckich, zabawnych i oryginalnych trendów. Wystrój domu jest często wzorowany na modzie, niektórzy lubią takiego projektanta jak Gucci. Tacy styliści mody zachwycają świat zabawną, upiększoną odzieżą i dodatkami. Nikt nie ma wątpliwości, że takie trendy zobaczymy również we wnętrzach. Najprawdopodobniej modne staną się żywe kolory, hafty, wzory, aplikacje i upiększenia, takie jak perły i cekiny.

Animalia

Jeżeli lubimy zwierzęta, mamy szczęście. Meble, inspirowane zwierzętami dostarczają tak potrzebnej dawki dowcipu i zaskoczenia. Od drobnych figurek po puszyste akcenty wielkości owcy, wszystkie są bardzo modne w tym sezonie.

Ciekawa kolorystyka

Coraz częściej wybieramy wzory o wysokim kontraście i bogatej kolorystyce. Możemy na przykład pomyśleć o kolorach pstrokatych, bakłażanowym i rdzawoczerwonym. Możemy też śmiało wybierać wyróżniające się w kolorystyce i wzorach talerze.

Odważna tapeta w łazience

Nawet mała łazienka może się znaleźć w centrum uwagi. Powinniśmy wtedy po prostu wybrać tapetę z odważnym wzorem i białą boazerię. Takie połączenie w zamkniętej przestrzeni, wcale nie będzie przytłaczające. Jeśli nie mamy pewności, czy taka tapeta jest odpowiednia, powinniśmy zaryzykować i poeksperymentować.

Wyjątkowa pościel

Koce i poduszki warstwowe naprawdę poprawiają komfort odpoczynku w łóżku. Rozpocznijmy od materaca i prześcieradeł. Następnie dodajmy wygodną nakładkę  i skończmy na wygodnych kocach. Nie zapomnijmy o różnych poduszkach. Zapewni to wyjątkowy luksus w naszej sypialni.

Dodaj komentarz