Prezent na chrzciny

prezent na chrzciny
Prezent na chrzciny – najlepsze pomysły

Narodziny dziecka to wielkie szczęście i wyjątkowe przeżycie dla rodziców. Pojawienie się malucha w domu zmienia praktycznie wszystko i wywraca życie do góry nogami. Po narodzinach dziecka bardzo często rodzice planują chrzest. Zaproszeni zazwyczaj zastanawiają się, jaki prezent powinni podarować maluchowi – niektórzy z gości pamiętają również o drobiazgu dla rodziców. Poniżej kilka podpowiedzi, które ułatwią wybór prezentu na chrzciny. Zachęcamy do lektury!

Chrzciny – jaki upominek kupić?

Choć oferty różnego typu sklepów są bardzo szerokie, często wybór tego jedynego prezentu na chrzest okazuje się być bardzo trudny. Przygotowaliśmy kilka propozycji i mamy nadzieję, że będą pomocne.

 

Eleganckie prezenty

Coś eleganckiego i gustownego, a zarazem niedrogiego?

  • Świeca – świeca zakupiona z okazji chrztu to pamiątka na całe życie. Taką świecę zazwyczaj kupuje chrzestna bądź chrzestny – choć dużo częściej jest to zadanie przeznaczone dla chrzestnego. W zależności od płci dziecka, świeca może mieć różowe bądź niebieskie dodatki, zakupić można również świecę ze złotymi ozdobami. Na większości świec znajduje się również napis Pamiątka Chrztu Świętego.
  • Dyplom – elegancki dyplom z gratulacjami oraz życzeniami z okazji narodzin dziecka to kolejna z naszych propozycji. Dyplom można powiesić na ścianie – na górze oraz na dole zazwyczaj zamontowane są drewniane listewki, górna listewka zaopatrzona jest również w zawieszkę. Na dyplomie znajduje się kilka miłych słów skierowanych do maluszka i jego rodziców oraz kolorowe grafiki. Ów dyplom nawet po całych latach będzie wspaniałą pamiątką tych ważnych chwil.
  • Coś do postawienia – gustowny drobiazg, który można postawić w dowolnym miejscu to godne uwagi rozwiązanie. Zakupić możemy pięknego, dużego, białego anioła lub nieco mniejszego, który znakomicie będzie prezentował się na półce. Wśród propozycji znajdziemy różnego typu figurki w bieli, jak również kolorowe. Dobrą alternatywą dla figurek są również obrazki –rodzice będą mogli zawiesić obrazek nad łóżeczkiem malucha.
  • Latający lampion – wznoszący się do nieba lampion, z pewnością będzie wyjątkowym urozmaiceniem przyjęcia i na długo zapadnie w pamięć.

Śmieszne upominki dla rodziców

Szukacie prezentu z humorem dla rodziców maluszka? W tej kwestii również postaramy się pomóc. Mamy dwie propozycje!

  • Mega pielucha –zestaw, w którym znajdują się big pielucha, big smoczek oraz big agrafka z pewnością rozbawi rodziców malucha. Taki prezent z humorem zostanie zapamiętany na bardzo długo.
  • Barek w kształcie kołyski – drewniany barek w kształcie kołyski na alkohol i kieliszki to kolejny prezent z humorem. Co ważne, na kołysce umieszczona jest kartka z gratulacjami dla rodziców dziecka oraz z miejscem, w którym należy wpisać datę narodzin dziecka, jego wzrost i wagę. Taki barek jest nie tylko fajnym upominkiem, ale też doskonałą pamiątką na długie lata.

Zakończenie

Jak widać wybór prezentu na chrzciny wcale nie musi być taki trudny. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu. W ofertach wielu sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych znajdziemy wymienione powyżej drobiazgi, jak również wiele, wiele innych.

Źródło: Sklepzupominkami.com.pl – Najlepsze prezenty na chrzciny

Dodaj komentarz