Pomysły na praktyczny prezent, który przyda się każdemu!

Czy zdarzyło się Wam stanąć przed dylematem wyboru prezentu lub upominku drugiej osobie? Zapewne nie raz. Stwierdzenie “nie wiem co kupić na prezent” sprawia, że w końcu sięgamy po byle co. Wychodząc naprzeciw temu problemowi, postanowiliśmy stworzyć listę pięciu praktycznych prezentów, które mogą przydać się każdemu. Przygotowując listę, postawiliśmy na ich praktyczność i uniwersalność bez względu na okazję. Wszystkie propozycje mieszczą się także w atrakcyjnym przedziale cenowym, aby nie nadwyrężać budżetu. Zaczynajmy.

Kubek z ciekawym nadrukiem

Aktualnie na rynku segment kubków rozrósł się do tego stopnia, że można dostać zawrotu głowy od ilości dostępnych modeli i rodzajów. Ostatnio w modzie są kubki przypominające te z kawiarni z silikonowymi pokrywkami lub metalowe emaliowane nawiązujące wprost do epoki PRL. Jeśli chcemy pozostać przy klasyce, zawsze pozostają klasyczne kubki z fajansu, potocznie nazywanymi porcelanowymi. Przy wyborze tego właściwego, można skorzystać zarówno z gotowych wzorów w zależności od okazji, jak i nanieść swoją grafikę lub zdjęcie. Kubki ze zdjęciem mogą mieć bardziej osobisty charakter.

Torba ekologiczna na zakupy

Swoją nazwę zawdzięczają bawełnie, z której torby są wykonane w 100%. Torby idealnie sprawdzają się na zakupy czy niezobowiązujące wypady na miasto. Przy wyborze możemy decydować o nadruku, jaki ma znaleźć się na torbie, ale także o kroju torby i jej wielkości. Torba może być zarówno ładnym i praktycznym prezentem.

Śmieszna koszulka z nadrukiem

To następny praktyczny prezent, który może zachwycić obdarowaną osobę. To, co znajdzie się na koszulce, zależy od granicy wyobraźni. Może to być zabawny tekst, popularny mem, imię, zdjęcie. Po prostu wszystko. Nadruk można umieścić w dowolnym miejscu. Od pewnego czasu, firmy oferują nadruki na całości materiału, nie ograniczając się wyłącznie do przodu i tyłu. Oczywiście nie musi to być zwykła koszulka. Takie nadruki wykonywane są także na bluzach i koszulkach sportowych co może być całkiem niezłą propozycją dla miłośników biegania.

idealny-prezent-na-kazda-okazje

Poszewka na poduszkę

Ta propozycja powinna zainteresować osoby, które chcą wręczyć bardziej osobisty prezent drugiej osobie. Może to być poszewka na poduszkę dla dziewczyny, babci, dziadka, rodziców. Praktycznie dla każdego. Rodzaj poszewki i nadruk, podobnie jak w wyżej wymienionych przykładach pozostawia ogromne pole do zabawy formą i treścią.

Plakat na ścianę

Plakaty już nie kojarzą się z marnej jakości papierem z pism młodzieżowych. Aktualnie jest to świetny sposób dekorowania wnętrz. Druki na wysokiej jakości papierze oddają pełnię barw i kształtów. Plakat można umieścić w gustownej antyramie, tworząc z niego kompletny prezent. Sprawdzi się jednakowo w sypialni, pokoju, biurze czy korytarzu. Na atrakcyjności plakatu jako prezentu wpływa także możliwość wydrukowania własnej grafiki lub zdjęcia. Można wykorzystać to np. do stworzenia kolażu ze zdjęć zbieranych przez ostatnie kilka lat.

Jak widać powyżej, prezent nie musi być wcale drogi, aby zaskoczył obdarowaną osobę. Można połączyć ładny wygląd z praktycznością, a odrobiona pracy może zamienić taki prezent w osobisty podarunek.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Koszulkowo.com

Dodaj komentarz