Prezent na 18 urodziny – propozycja pomysłów

18-urodziny-prezent-urodzinowy

Nie masz pomysłu na prezent na osiemnaste urodziny? Sprawdź nasze oryginalne propozycje.

Czas osiągnięcia pełnoletności to wyjątkowy czas w którym czekają na nas nowe wyzwania, przyjemności ale też obowiązki. Każdy chce wyjątkowo spędzić czas 18 urodzin w gronie przyjaciół, znajomych oraz rodziny. Każdy z zaproszonych gości tradycyjnie kupuje prezent, jednak co kupić na osiemnaste urodziny? a może przygotować oryginalnego co na zawsze zostanie w pamięci obdarowanego? Podpowiadamy ciekawe propozycje na prezent na 18 urodziny.

Czym kierować się przy wyborze prezentu na osiemnaste urodziny?

Prezent powinien być przede wszystkim:

 • dopasowany do zainteresowań osoby obdarowanej
 • oryginalny
 • przystępny cenowo (dopasowany do naszych potrzeb finansowych)
 • może być materialny lub niematerialny ( np. zdjęcie, album z zdjęciami) o wartości sentymentalnej.
 • przydatny

Jaki prezent na 18 urodziny wybrać?

Poniżej nasza lista propozycji

 1. Voucher prezentowy czyli wyzwanie w postaci wydarzenia. Młoda osoba lubi wyzwania, dlatego na pewno spodoba jej się jeśli kupisz tak zwany voucher prezentowy. Możemy wykupić takie wydarzenia jak lot szybowcem, skok spadochronem, wycieczkę do escape roomu lub jazdę quadem. Oczywiście to tylko przykłady, należy kierować się zainteresowaniami osoby, która obchodzi osiemnaste urodziny.
 2. Spersonalizowany prezent – kiedy podarujemy prezent przygotowany specjalnie dla danej osoby np. z jej zdjęciem lub imię, zdecydowanie będzie to wyjątkowy wyróżniający się prezent. Jaki spersonalizowany prezent na 18 urodziny warto wybrać? Portfel skórzany z inicjałami, skrzynka z imieniem, grawerowana szklanka do whisky, poduszka z ulubionym aktorem, atlas z zdjęciami, kubek.
 3. Dobra butelka alkoholu – wkraczając w pełnoletniość czeka na nas wiele przyjemności, jak również obowiązków. Dla degustatorów alkoholu warto zastanowić się nad podarowaniem jednej butelki dobrego wina (dla kobiet) lub whiskey ( dla chłopaków ). Na rynku mamy naprawdę bardzo duży wybór, jednak na 18 urodziny warto zadbać o naprawdę jakościowy alkohol. W tym przypadku warto korzystać z specjalistycznych sklepów zajmujących się dystrybucją ekskluzywnych alkoholi. Butelkę dobrego whiskey jak Auchentoshan, którą możemy kupić za 250 zł.
 4. Pieniądze – każdy z nas lubi pieniądze. Jak to mówią pieniądze szczęścia nie dają ale lepiej płakać w ferrari. Przygotowując prezent na 18 urodziny, warto dorzucić 100 – 200 zł do prezentu lub dać samą gotówkę. Nikt lepiej od obdarowanego nie wie jakie ma oczekiwania. Może osoba obchodząca 18 urodziny ma skryte marzenie, o którym nie podzieliła się z znajomymi.

Śmieszny prezent na 18 urodziny

Masz śmiesznego znajomego który ceni sobie dobre poczucie humoru? Spraw mu śmieszny prezent, zdecydowanie to doceni 🙂

Nasze propozycje:

 • Miernik trzeźwości
 • Konserwa 18 osiemnastki
 • Papier toaletowy w kształcie pieniędzy
 • Śmieszne gadżety erotyczne
 • Śmieszne koszulki
 • Kreatywne okładki w magazynie – zapewnie każdy z nas marzył, żeby chociaż raz w życiu znaleźć się w popularnym magazynie. Korzystając z kreatywnej okładki możesz w cenie do 100 zł znaleźć się na takich magazynach jak Forbs, Playboy, Piłka Nożna, Glamur. Jest to zdecydowanie ciekawy pomysł na prezent.

Podsumowanie

Wybierając prezent na 18 urodziny, warto najpierw zastanowić się nad tym co uwielbia osoba obchodząca urodziny, aby dobrać jak najlepszy prezent. Warto, również łączyć drobne upominki np. śmieszny prezent z odrobiną gotówki czy większy prezent z dedykowanym upominkiem takim jak np. wspólne zdjęcie. Na prezent urodzinowy wcale nie musisz wydawać fortuny.

źródło: Pomysły na 18 urodziny zaciągnięte z  kreatywna-okladka.pl

 

Dodaj komentarz