Pomysły na łowiecki pokój w nowoczesnym wydaniu

pokoj mysliwski

Mało kto urządza obecnie mieszkania w starym stylu. Jednak trendy wskazują, że wkrótce na czasie znowu będą naturalne, drewniane lub skórzane dekoracje we wnętrzach. Czy da się je połączyć z nowoczesnym minimalizmem? Jak zyskać piękne, łowieckie pomieszczenie, ale jednocześnie też przestronność i wygodę? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w tym tekście. Zapraszamy do zaczerpnięcia garści inspiracji dotyczących stylu łowieckiego.

Wyroby z poroża w minimalistycznym salonie

Zazwyczaj styl łowiecki najbardziej kojarzy nam się z pokojem dziennym lub jadalnią. Oczyma wyobraźni widzimy ogromne, dostojne wyroby z poroża nad kominkiem, w którym tańczy ogień lub zegar nad drzwiami, odliczający głośno każdą minutę.

Jak więc pogodzić taką wizję, z przestronnym, widnym i białym salonem? Przede wszystkim zacznijmy od projektu, czyli nanieśmy na kartkę plan salonu lub innego pomieszczenia wraz z meblami. Teraz możemy kombinować i w wyobraźni poprzestawiać wyposażenie, przemalować ściany, czy powiesić inne firany. Dlaczego to dobry pomysł?

Projekt myśliwskiego pokoju dziennego

Jeżeli najpierw przeniesiemy wizję na kartkę, unikniemy niepotrzebnego przestawiania ciężkich mebli albo pochopnego zakupu innych elementów. Poza tym, jeśli wprowadzamy detale łowieckie, warto zastanowić się czy będą pasowały na przykład od koloru ścian.

Jeśli obecnie są piaskowe albo błękitne, ciężko będzie stworzyć minimalistyczną i spójną przestrzeń. Dobrze więc postawić na neutralne barwy. Białe ściany, kremowe firany i wyroby myśliwskie nad kominkiem to duet idealny.

Gdzie kupić wysokiej jakości meble myśliwskie?

Tego typu elementy wyposażenia wnętrz to droga, ale intratna inwestycja. Dlatego warto zakupić je w renomowanym sklepie, w którym znajdziemy wysokiej jakości meble myśliwskie oraz inne akcesoria w tym stylu.

Możemy odwiedzić sklep internetowy Antlabo, w którym znajdziemy wysokiej klasy wyposażenie wnętrz w stylu łowieckim oraz poroża i inne piękne detale, które idealnie wpasują się w taki salon, gabinet albo sypialnię.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę Antlabo.pl.

Dodaj komentarz